fbpx

Jakie meble reklamowe uświetnią każdy event?

Jakie meble reklamowe uświetnią każdy event?

Wydarzenie firmowe długo pozostanie w pamięci, jeśli uświetni się je odpowiednimi meblami. Ważne, żeby nawiązywały do okazji z życia biznesu lub bezpośrednio do samej instytucji. Jak dobrać meble reklamowe do przestrzeni biznesowej, jeśli mają dodawać firmie „animuszu” podczas organizowanych eventów?

Z czego powinny być wykonane meble reklamowe?

Meble reklamowe powinny być wykonane z takiego materiału, który umożliwi nadruk treści marketingowych. Najczęściej w sprzedaży można spotkać się z dwoma surowcami, jakie doskonale się sprawdzają, jeśli chodzi o produkcję mebli przeznaczonych do promocji firmy. Mianowicie druk wykonuje się na meblach reklamowych z pianki lub z tak zwanego plexi.

Jakie są walory mebli wykonanych z pianki?

Meble wytworzone z pianki są przede wszystkim wyjątkowo lekkie, dlatego łatwo udaje się je przenieść z jednego miejsca w firmie w inne. Gdy trzeba więc zorganizować imprezę firmową na terenie wynajmowanego lokalu pod działalność, wystarczy kilka minut wcześniej przenieść meble do pokoju, w którym ten event ma się odbyć. Nie potrzebna jest do tego żadna pomoc z zewnątrz, co zdecydowanie ucieszy wszystkich tych biznesmenów, którzy nie chcieliby przepłacać na firmowych uroczystościach.

Inną zaletą mebli z pianki jest to, że łatwo udaje się nadać im odpowiedni kształt. Meble przeznaczone dla biznesu mogą być bardziej finezyjne od tych użytkowanych na przykład w domu. Ich estetyczny wygląd, a także oryginalny design sprawiają, że tak te elementy wyposażenia, jak i nastrój panujący w firmie mogą na długo zapaść w pamięć. W ten sposób meble z pianki przyczyniają się poniekąd do promowania firmy. Uczestnicy firmowej imprezy, którzy nie pracują w danej firmie, od razu zwrócą uwagę na wystrój, w tym na meble o finezyjnych kształtach.

Warto też wspomnieć o stronie praktycznej z punktu widzenia drukarni – na piance szybko i precyzyjnie udaje się nanieść wszelkie treści marketingowe. Dzięki temu można się spodziewać, że meble z pianki staną się doskonałym nośnikiem informacji o firmie. W tym niezbędnych danych kontaktowych, adresu strony firmowej, kontaktu na social mediach, czy graficznego logo.

Dlaczego warto zdecydować się na meble z plexi?

Meble reklamowe wykonane z plexi są szczególnie eleganckie. Dlatego będą doskonałym dodatkiem wszędzie tam, gdzie liczy się efektowny i stylowy wystrój firmowego wnętrza. Nie zajmują przy tym zbyt wiele miejsca, są poręczne i lekkie.

Do zalet mebli reklamowych z plexi można też zaliczyć szeroką ofertę szaf ekspozycyjnych o uniwersalnym przeznaczeniu. Będą służyć nie tylko jako nośnik treści reklamowych, ale też przydadzą się do takich przestrzeni, gdzie przechowuje się różne firmowe dokumenty.

Warto zamówić meble wykonane z plexi również ze względu na ich odporność na uszkodzenia. Materiał, z jakiego się je wytwarza, nie jest podatny na pęknięcia, czy rysy. Z tego też powodu nawet po długotrwałym użytkowaniu wciąż będą się prezentować tak samo korzystnie.

Wybierając meble reklamowe z plexi, można się spodziewać, że będzie to udana inwestycja. Również z uwagi na szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o rodzaj lokalu, w jakim się sprawdzą. Można je ustawić zarówno w biurze, jak i w sklepie, czy drogerii. Słowem wszędzie tam, gdzie ważne jest, aby wyeksponować na plexi treści marketingowe w sposób efektowny i profesjonalny.

Jakie meble będą dogodne na firmowy event?

Firmowa impreza powinna mieć miejsce w lokalu, gdzie będzie można czuć się zarówno swobodnie, jak i wygodnie. Nie powinno zatem zabraknąć w takim miejscu komfortowych siedzisk, czy puf, które powinny pasować do kształtu sylwetki. Jeżeli tak nie jest zawsze lepiej zdecydować się na te meble reklamowe, które mają regulację, na przykład oparcia, czy wysokości, na jaką będzie można podnieść siedzisko. Warto też zadbać o szafy, które pomieszczą na przykład wierzchnie ubranie zaproszonych na daną imprezę firmową.

Wszystko zależy oczywiście od tego, jakiego rodzaju jest to event, a także gdzie będzie mieć miejsce – czy ten lokal ma m.in. duży metraż lub, czy pełni jeszcze inne funkcje. Niekiedy cena również nie jest bez znaczenia, jeśli chodzi o wybór mebli reklamowych. Nieraz ze względu na zbyt duży koszt przedsiębiorca może zdecydować się na zakup mniejszej liczby takich elementów wyposażenia do firmy lub zdecydować się na inny design, czy producenta.

Wybór mebli służących do promowania firmy może też być uzależniony od liczby zaproszonych na event. Im będzie im więcej, tym bardziej opłaci się zamówić meble, które będą przeznaczone dla kilku osób zamiast dla jednej. Przykładowo pod względem siedzisk lepszą opcją wtedy będzie narożna sofa do firmy niż pojedyncze krzesła lub pufy.

Meble reklamowe na event – o czym warto pamiętać?

Decydując się na zakup mebli reklamowych przeznaczonych na firmową imprezę, warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność. Dzisiaj cecha ta znaczy coś więcej niż kilka lat temu – meble dla firmy powinny łączyć w sobie wiele różnych opcji. Zatem przykładowo oprócz funkcji siedzenia, mogłyby mieć też wbudowane oświetlenie, czy dostępny stolik, przy którym będzie można otworzyć i podłączyć laptopa.

Dobrze też wziąć pod uwagę wymiary mebli biznesowych do promowania marki. Szczególnie jest to ważne, jeśli w danym lokalu, gdzie ma mieć miejsce określony event, nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni.