fbpx

DRUK OFFSETOWY/CYFROWY

Pragniemy przedstawić główne różnice pomiędzy drukiem offsetowym i cyfrowym w DRUKARNIA247.PL. Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania i potrzeby ma klient.

Jeżeli zależy Ci na dużym nakładzie, bo planujesz drukowanie wizytówek lub ulotek, to polecamy skorzystanie z druku offsetowego. Charakteryzuje się świetną jakością wydruku, dzięki technologiom, jakie wykorzystujemy. Co więcej, jeśli zechcesz coś poprawić w trakcie drukowania, to oczywiście możesz, ale musisz pamiętać, że wiąże się, to ze sporymi kosztami. Cena przekłada się na jakość. Dlatego właśnie najbardziej opłaca się przy większej ilości sztuk.

Inaczej sprawa wygląda z drukiem cyfrowym. Zmiany można wprowadzać podczas drukowania i ta czynność nie obciąży Twojego portfela. Ten rodzaj druku najlepiej sprawdzi się przy mniejszym nakładzie. Tak właśnie, jak powinno być, kiedy w ostatniej chwili musisz wydrukować ważne dokumenty. W DRUKARNIA247.PL zajmiemy się kompleksowo każdym zleceniem, przede wszystkim doradzimy, jaki typ druku wybrać, aby wszystko wyszło idealnie. Dbamy przede wszystkim o jakość, gdyż nie możemy pozwolić sobie na zaniedbania, bo przecież każdy klient, który przyszedł do nas, obdarzył nas zaufaniem.

Nie możemy tego zmarnować! Kalendarze, ulotki, katalogi, wizytówki, notesy, teczki, naklejki, a nawet książki. Wydrukujemy dla Ciebie wszystko. Domyślamy się, że jesteś świadomym klientem, który nie wybierze jakiejkolwiek drukarni, dlatego polecamy z czystym sumieniem naszą. Sami dobrze wiemy, jak zależy nam na solidnym wykonaniu swojej pracy. Każde zlecenie daje nam motywację do dalszego rozwoju i pokazuje, że to co robimy ma sens. Przekonaj się, jak wiele znaczeń ma słowo jakość.

Chcesz złożyć zamówienie online? Jeżeli TAK, potrzebujesz 3 min. na wykonanie zamówienia.